Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - SENZOR FOTOELECTRIC MINIATUR TRANSP REFLEX PLASTIC SN 2M PNP NU NÎ M8 24V
621,00 Lei
513,22 Lei
în stoc
SKU
XUMTPRPXM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
PHOTO SENSOR MINIATURE TRANSP REFLEX PLASTIC SN 2M PNP NO NC M8 24V
Principal
| Categoria accesoriu / parte separată | Reflector pentru distanțe de detectare standard |
|---|---|
| Denumirea senzorului | XUM |
| Denumirea seriei | Assembly aplicație Assembly ambalare |
| Aplicație specifică produs | Reflex laser |
| Tip conector | M8 |
| Material carcasă | Tehnopolimer umplut cu fibre de sticlă |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detectarea pieselor opace sau transparente |
| Design senzor | Miniaturizat |
| Conexiune electrică | M8, 4 pini |
| Design | Miniaturizat |
| Sistem de detectare | Reflex polarizat |
| Emisie | LED roșu reflex polarizat 635nm conform EN/IEC 62471 Exempt Risk Group (RG0) |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Timp de răspuns | 0.5 MILLISECOND |
Complementar
| Configurare | Ajustare sensibilitate prin potențiometru |
|---|---|
| Tip ieșire | Discretă |
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | , 35 mA |
| Frecvență comutare | 1kHz |
| Distanță de detectare | > 0...2 m |
| Cădere tensiune | <2V |
| LED stare | 1 LED alimentare culoare: verde 1 LED ieșire culoare: galben |
| Timp de răspuns | 0,25ms |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11ms) pentru 6 șocuri pe fiecare axă conform EN/IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP65 IP67 |
| Rezistență la vibrații | +/-0.5 mm, amplitudine = +/- 0.5 mm (f= 10-55Hz) pentru fiecare axă conform EN 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 18 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 12 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.01 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 70 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.274 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUMTPRPXM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





