Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUMT, Reflexie transparentă, Plastic, Sn 2m, IO-Link, Conector M8
897,00 Lei
741,32 Lei
în stoc
SKU
XUMTARAYM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUMT, Transparent reflex, Plastic, Sn 2m, IO-Link, Connector M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire senzor | XUM |
| Denumire serie | Application packaging |
| Aplicație specifică produs | Detectarea obiectelor transparente |
| Material carcasă | ABS |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Miniatură |
| Conectare electrică | 1 conector mascul M8, 4 pini |
| Material | Plastic |
| Sistem de detecție | Reflex |
| Emisie | Reflex roșu |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Răspuns întârziat | 500 MICROSECOND |
Complementar
| Configurare | Sensibilitate prin ajustare sensibilitate IO-Link cu mod teach |
|---|---|
| Consum de curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Tip ieșire | Solid state |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare ON, 1 LED (portocaliu) pentru stare ieșire |
| Rază de detecție | > 0...2 m |
| Întârziere prima pornire | 300 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 300 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050-9 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.045 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 30 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.87 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Număr unități în pachet 3 | 43 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 2.25 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUMTARAYM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





