Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUMT, Reflex transparent, Plastic, Sn 2m, IO-Link, Cablu 2m
909,00 Lei
751,24 Lei
în stoc
SKU
XUMTARAYL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUMT, Transparent reflex, Plastic, Sn 2m, IO-Link, Cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Nume senzor | XUM |
| Nume serie | Ambalaj aplicație |
| Aplicație specifică produs | Detecția obiectelor transparente |
| Material carcasă | ABS |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Miniatur |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Material | Plastic |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Sistem de detecție | Reflex |
| Emisie | Reflex roșu |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție contra inversării polarității |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Răspuns cu întârziere | 500 MICROSECUND |
Complementar
| Configurare | Sensibilitate prin reglaj sensibilitate IO-Link cu mod teach |
|---|---|
| Consum de curent | <= 30 mA în gol |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție contra supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED stare | 1 LED (verde) pentru alimentare ON, 1 LED (portocaliu) pentru stare ieșire |
| Rază de detecție | > 0...2 m |
| Întârziere inițială | 300 MILISECUND |
| Întârziere recuperare | 300 MILISECUND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050-9 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 1 | 14.2 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 1 | 0.069 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 20 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 2 | 1.895 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUMTARAYL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





