Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - SENZOR FOTOELECTRIC MINIATURĂ CONTRAST PLASTIC SN 12MM IOLINK NE ÎÎ M8 24V
750,00 Lei
619,83 Lei
în stoc
SKU
XUMRPGAYM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
PHOTO SENSOR MINIATURE CONTRAST PLASTIC SN 12MM IOLINK NO NC M8 24V
Principal
| Denumire senzor | XUM |
|---|---|
| Denumire serie | Ambalare aplicație |
| Aplicație specifică produs | Cititor de semne de contrast |
| Tip conector | M8 |
| Material carcasă | Tehnopolimer întărit cu fibră de sticlă |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detecție semne și contraste pentru ambalare |
| Proiectare senzor | Miniatură |
| Conexiune electrică | M8, 4 pini |
| Proiectare | Miniatură |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Emisie | LED roșu difuz 633nm în conformitate cu EN/IEC 62471 Grup de risc scutit (RG0) LED verde 525 LED albastru 460 |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Răspuns temporizat | 0.016 MILLISECOND |
Complementar
| Configurare | Sensibilitate prin ajustare sensibilă IO-Link cu mod teach |
|---|---|
| Tip ieșire | Discretă |
| Material lentilă | PMMA |
| Tip procesare culoare | RGB |
| Ieșire suplimentară | , 40 mA |
| Frecvență comutare | 30kHz 60kHz |
| Rază de detecție | 9...15 mm |
| Cădere tensiune | <2V |
| LED de stare | 1 LED alimentare culoare: verde 1 LED ieșire culoare: galben |
| Răspuns temporizat | 0,25ms |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11ms) pentru 6 șocuri pe fiecare axă în conformitate cu EN/IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP65 IP67 |
| Rezistență la vibrații | +/-0.5 mm, amplitudine = +/- 0.5 mm (f= 10-55Hz) pentru fiecare axă în conformitate cu EN 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 18 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 12 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.01 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 70 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.225 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUMRPGAYM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





