Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUMR, Cititor marcă de contrast, Alb, Sn 12mm, IO-Link, Coadă M12 15cm
1.029,00 Lei
850,41 Lei
în stoc
SKU
XUMRAWAYP015
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUMR, Contrast Mark reader, White, Sn 12mm, IO-Link, Pigtail M12 15cm
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume senzor | XUM |
| Nume serie | Application packaging |
| Aplicație specifică produs | Cititor marcare contrast |
| Material carcasă | ABS |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Miniatură |
| Conectare electrică | 1 conector masculin pre-cablat M12, 4 pini |
| Material | Plastic |
| Sistem de detectare | Difuz |
| Emisie | Difuz alb |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Răspuns timp | 500 MICROSECOND |
Complementar
| Configurare | Sensibilitate prin ajustare sensibilitate IO-Link cu mod teach |
|---|---|
| Consum curent | <= 25 mA fără sarcină |
| Tip ieșire | Solid state |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție supracurent și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED indicator stare | 1 LED (verde) pentru alimentare ON, 1 LED (portocaliu) pentru stare ieșire |
| Rază detectare | 9...15 mm |
| Întârziere prima creștere | 300 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 300 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050-9 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 9.1 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 3.1 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 6.1 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.038 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S01 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 30 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 1.34 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUMRAWAYP015 |
| Unitate de măsura | Pce |





