Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUMR, Cititor de contrast, Marker alb, Sn 12mm, IO-Link, Conector M8
900,00 Lei
743,80 Lei
în stoc
SKU
XUMRAWAYM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUMR, Contrast, Mark reader White, Sn 12mm, IO-Link, Connector M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire senzor | XUM |
| Denumire serie | Application packaging |
| Aplicație specifică produs | Cititor de marcă de contrast |
| Material carcasă | ABS |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Miniaturizat |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M8, 4 pini |
| Material | Plastic |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Emisie | Difuz alb |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Răspuns delay | 500 MICROSECOND |
Complementar
| Configurare | Sensibilitate prin ajustare sensibilitate IO-Link cu mod teach |
|---|---|
| Consum curent | <= 25 mA fără sarcină |
| Tip ieșire | Solid state |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED status | 1 LED (verde) pentru alimentare ON, 1 LED (portocaliu) pentru stare ieșire |
| Rază de detecție | 9...15 mm |
| Delay prim pornire | 300 MILLISECOND |
| Delay recuperare | 300 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050-9 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 9.1 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 3.1 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 6.1 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.025 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S01 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 30 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 0.95 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUMRAWAYM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





