Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUMR, Cititor de marcă de contrast, RGB, Sn 12mm, IO-Link, Coadă M12 15cm
1.238,00 Lei
1.023,14 Lei
în stoc
SKU
XUMRAGAYP015
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUMR, Contrast Mark reader, RGB, Sn 12mm, IO-Link, Pigtail M12 15cm
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumire senzor | XUM |
| Denumire serie | Ambalare aplicație |
| Aplicație specifică produs | Cititor marcă de contrast |
| Material carcasă | ABS |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Miniatură |
| Conectare electrică | 1 conector masculin pre-cablat M12, 4 pini |
| Material | Plastic |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Emisie | Difuz roșu, albastru și verde |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Răspuns timp întârziere | 500 MICROSECOND |
Complementar
| Configurare | Sensibilitate prin ajustare sensibilitate IO-Link cu mod teach |
|---|---|
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Tip ieșire | Solid state |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED indicator stare | 1 LED (verde) pentru pornire alimentare, 1 LED (portocaliu) pentru stare ieșire |
| Interval detecție | 9...15 mm |
| Întârziere pornire inițială | 300 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 300 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050-9 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.038 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 30 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.375 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUMRAGAYP015 |
| Unitate de măsura | Pce |





