Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUMR, Cititor marcă de contrast, RGB, Sn 12mm, IO-Link, Conector M8
1.121,00 Lei
926,45 Lei
în stoc
SKU
XUMRAGAYM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUMR, Contrast Mark reader, RGB, Sn 12mm, IO-Link, Connector M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Nume senzor | XUM |
| Nume serie | Ambalare aplicație |
| Aplicație specifică produs | Cititor marcă contrast |
| Material carcasă | ABS |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Miniatură |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M8, 4 pini |
| Material | Plastic |
| Sistem detecție | Difuz |
| Emisie | Roșu, albastru și verde difuz |
| Funcție ieșire discretă | 1 NA sau 1 NÎ programabil |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție invers polaritate |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Răspuns întârziere | 500 MICROSECUNDĂ |
Complementar
| Configurare | Sensibilitate prin ajustare sensibilitate IO-Link cu mod teach |
|---|---|
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED indicator stare | 1 LED (verde) pentru putere PORNIT, 1 LED (portocaliu) pentru stare ieșire |
| Rază detecție | 9...15 mm |
| Întârziere prima activare | 300 MILISECUNDĂ |
| Întârziere recuperare | 300 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050-9 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9.1 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 1 | 3.1 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 1 | 6.1 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 1 | 0.027 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 30 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 2 | 1.045 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Număr unități în pachet 3 | 30 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 3 | 15 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 3 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 3 | 1.045 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUMRAGAYM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





