Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, senzor fotoelectric, miniatur, polarizat, Smax=8 m, PNP, conector M8
208,00 Lei
171,90 Lei
în stoc
Numai 3 ramase
SKU
XUM9APXBM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, photo electric sensor, miniature, polarised, Smax=8 m, PNP, connector M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | General purpose single mode |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUM |
| Design senzor | Miniaturizat |
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Rază de detectare | 0...30 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M8, 4 pini |
| Emisie | - |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| LED de stare | - |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție împotriva polarității inverse |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA cu protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului |
| Frecvență de comutare | 1000 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <2 V |
| Consum de curent | 20 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire inițială | 100 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.5 MILLISECOND |
| Configurare | Sensibilitate prin potențiometru |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Imunitate la lumina ambientală | 40000 lux lumina solară, 10000 lux lumina incandescență |
| Umiditate relativă | 35-95 % |
Mediu
| Certificări produs | CE cULus UKCA |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 9 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-500 Hz) pentru fiecare axă în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 100 gn (durată = 11 ms) pentru fiecare axă în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 în conformitate cu IEC 60529, IP65 în conformitate cu IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 12.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.013 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 120 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.05 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | P06 |
| Număr unități în pachet 3 | 1920 |
| Înălțime pachet 3 | 75 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 60 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 80 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 40.8 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM9APXBM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





