Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUM8, BGS, Laser, Sn 150mm, IO-Link, Coadă M12 15cm
1.227,00 Lei
1.014,05 Lei
în stoc
SKU
XUM8ALAYP015
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUM8, BGS, Laser, Sn 150mm, IO-Link, Pigtail M12 15cm
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Ambalaj aplicații |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUM |
| Design senzor | Miniaturizat |
| Sistem de detecție | Difuz cu supresie de fundal |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Supresie fundal laser |
| Emisie | Laser roșu difuz cu supresie de fundal |
Complementar
| Material carcasă | ABS |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED indicator stare | 1 LED (verde) pentru alimentare pornit |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 300 MILISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 500 MICROSECUNDĂ |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu mod teach |
| Întârziere recuperare | 300 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform cu IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.039 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 30 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.405 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM8ALAYP015 |
| Unitate de măsura | Pce |





