Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUM8, BGS, Laser, Sn 150mm, IO-Link, Conector M8
1.591,00 Lei
1.314,88 Lei
în stoc
Numai 22 ramase
SKU
XUM8ALAYM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUM8, BGS, Laser, Sn 150mm, IO-Link, Connector M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Application packaging |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUM |
| Design senzor | Miniaturizat |
| Sistem de detecție | Difuz cu supresie de fundal |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector masculin M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Supresie de fundal cu laser |
| Emisie | Laser roșu difuz cu supresie de fundal |
Complementar
| Material carcasă | ABS |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru pornire |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 300 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 500 MICROSECOND |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu mod teach |
| Întârziere recuperare | 300 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.027 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 30 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.045 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM8ALAYM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





