Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUM8, BGS, Laser, Sn 150mm, IO-Link, Cablu 2m
1.221,00 Lei
1.009,09 Lei
în stoc
SKU
XUM8ALAYL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUM8, BGS, Laser, Sn 150mm, IO-Link, Cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Application packaging |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUM |
| Design senzor | Miniatur |
| Sistem de detecție | Difuz cu supresie de fundal |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tip ieșire discret | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Funcție ieșire discret | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Supresie de fundal laser |
| Emisie | Difuz laser roșu cu supresie de fundal |
Complementar
| Material carcasă | ABS |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED stare | 1 LED (verde) pentru alimentare pornit |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V CC cu protecție la inversare de polaritate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere prima creștere | 300 MILISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 500 MICROSECUNDĂ |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu mod teach |
| Întârziere recuperare | 300 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 14.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.076 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 20 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.035 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM8ALAYL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





