Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUM8, BGS, lumină albastră, Sn 200mm, IO-Link, Conector M8
737,00 Lei
609,09 Lei
în stoc
SKU
XUM8ABAYM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUM8, BGS, Blue light, Sn 200mm, IO-Link, Connector M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Application packaging |
| Tip de senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUM |
| Design senzor | Miniatur |
| Sistem de detecție | Difuz cu supresie de fond |
| Rază de detectare | 1…200 mm |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| [Sn] distanță de detecție nominală | 200-200 mm difuz cu supresie de fond |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Funcție ieșire discretă | 1 NA sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Supresie de fond lumină albastră |
| Emisie | Lumină albastră difuză cu supresie de fond |
Complementar
| Material carcasă | ABS |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare ON, 1 LED (portocaliu) pentru stare ieșire |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V CC cu protecție la inversare de polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere prima conectare | 300 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 500 MICROSECOND |
| Întârziere recuperare | 300 MILLISECOND |
| Configurare | Sensibilitate prin ajustare sensibilitate IO-Link cu mod teach |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V CC |
| Temperatură aer ambiant pentru funcționare | -20-60 °C |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050-9 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.022 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 30 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.895 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM8ABAYM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





