Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU, miniatură, fascicul direct, Smax=30 m, receptor, PNP, conector M8
172,00 Lei
142,15 Lei
în stoc
SKU
XUM2APXBM8R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, miniature, thru beam, Smax=30 m, receiver, PNP, connector M8
```html
```
Principal
| Referință comercială | XUM2APXBM8R |
|---|---|
| Descriere mediu | Senzori fotoelectrici XU, miniaturali, prin fascicul, Smax=30 m, receptor, PNP, conector M8 |
| Garanție | 18 luni |
Complementar
| Adâncime | 20 MILLIMETER |
|---|---|
| Lățime | 10 MILLIMETER |
| Înălțime | 44 MILLIMETER |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529 |
| Greutate produs | 0.01 KILOGRAM |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție la inversare de polaritate |
| Întârziere început sus | 100 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.5 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Cădere de tensiune maximă | <2 V |
| Rezistență la șocuri | 100 gn (durată = 11 ms) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-27 |
| Densitate ambalaj | 0.001 GRAM_PER_CUBIC_CENTIMETER |
| Consum de curent | 20 mA fără sarcină |
| Umiditate relativă | 35-95 % |
| Rezistență la vibrații | 9 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-500 Hz) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-6 |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M8, 4 pini |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V CC |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Distanță de detecție maximă | 30 m |
| Distanță de detecție nominală [Sn] | 20-20 m necesită transmițător XUM2AKXBM8T |
| Imunitate la lumina ambiantă | 40000 lux lumină solară, 10000 lux lumină incandescent |
| Temperatura aerului ambiant pentru depozitare max | 70 CELSIUS |
| Temperatura aerului ambiant pentru depozitare min | -40 CELSIUS |
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
| Material | Plastic |
| Configurare | Sensibilitate prin potențiometru |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Nume senzor | XUM |
| Nume serie | Scop general, mod unic |
| Material lentilă | PMMA |
| Design senzor | Miniaturală |
| Sistem detecție | Prin fascicul |
| Rază de detecție | 0...30 m |
| Material carcasă | PBT |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Frecvență comutare | 1000 Hz |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip senzor electronic | Receptor senzor fotoelectric |
| Tehnică cablare | 3 conductoare |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ sau 1 ND programabilă |
Mediu
| [BMEcat] Informație Reach | Adevărat |
|---|---|
| [BMEcat] Indicator RoHS | Adevărat |
| Propunere California | AVERTISMENT: Acest produs poate să vă expună la substanțe chimice inclusiv: Ftalat de diizononil (DINP), despre care Statul California știe că provoacă cancer, și Ftalat de di-izodecil (DIDP), despre care Statul California știe că provoacă defecte de naștere sau alte daune reproductive. Pentru mai multe informații accesați www.P65Warnings.ca.gov |
| Status conformitate EU RoHS 2011/65/EU | Conform cu excepție(i) |
Unități de ambalare
| GTIN | 3389114000043 |
|---|---|
| GTIN pachet 1 | 3389114000043 |
| Lățime pachet 1 | 0.2 CENTIMETER |
| Cod vamal HS6 (global) | 853650 |
| Înălțime pachet 1 | 0.11 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 0.32 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.02 KILOGRAM |
| Volum pachet 1 | 0.01 CUBIC_CENTIMETER |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Cantitate produs gol pachet 1 | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM2APXBM8R |
| Unitate de măsura | Pce |





