Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, miniaturali, fascicul transparent, Smax=30 m, receptor, NPN, conector M8
199,00 Lei
164,46 Lei
în stoc
SKU
XUM2ANXBM8R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, miniature, thru beam, Smax=30 m,receiver, NPN, connector M8
Principal
| Referință comercială | XUM2ANXBM8R |
|---|---|
| Descriere medie | Senzori fotoelectrici XU, miniaturali, prin fascicul, Smax=30 m, receptor, NPN, conector M8 |
| Garanție | 18 luni |
Complementar
| Adâncime | 20 MILLIMETER |
|---|---|
| Lățime | 10 MILLIMETER |
| Înălțime | 44 MILLIMETER |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529 |
| Greutate produs | 0.01 KILOGRAM |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție la inversare de polaritate |
| Întârziere inițială | 100 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.5 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Cădere de tensiune maximă | <2 V |
| Rezistență la șocuri | 100 gn (durată = 11 ms) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-27 |
| Densitate ambalaj | 0.001 GRAM_PER_CUBIC_CENTIMETER |
| Consum curent | 20 mA fără sarcină |
| Umiditate relativă | 35-95 % |
| Rezistență la vibrații | 9 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-500 Hz) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-6 |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M8, 4 pini |
| Limitele tensiunii de alimentare | 10-30 V CC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Distanță de detecție maximă | 30 m |
| Distanță de detecție nominală [Sn] | 20-20 m necesită transmițător XUM2AKXBM8T |
| Imunitate la lumina ambiantă | 40000 lux lumină soarelui, 10000 lux lumină incandescență |
| Temperatură aer ambiant pentru depozitare max | 70 CELSIUS |
| Temperatură aer ambiant pentru depozitare min | -40 CELSIUS |
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
| Material | Plastic |
| Reglare | Sensibilitate prin potențiometru |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Nume senzor | XUM |
| Denumire serie | Scop general, mod unic |
| Material lentilă | PMMA |
| Design senzor | Miniaturală |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Interval de detecție | 0...30 m |
| Material carcasă | PBT |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Frecvență de comutare | 1000 Hz |
| Tip ieșire discret | NPN |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip senzor electronic | Receptor senzor fotoelectric |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discret | 1 NÎ sau 1 NC programabil |
Mediu
| Informații [BMEcat] Reach | Adevărat |
|---|---|
| Indicator [BMEcat] RoHS | Adevărat |
| Propunerea California | AVERTISMENT: Acest produs poate vă expune la substanțe chimice, inclusiv: Dietilhexil ftalat (DINP), despre care se știe că cauzează cancer în statul California, și ftalat di-isodecil (DIDP), despre care se știe că cauzează defecte congenitale sau alte daune reproductive în statul California. Pentru mai multe informații vizitați www.P65Warnings.ca.gov |
| Status de conformitate UE RoHS 2011/65/EU | Conform cu scutire(i) |
Unități de ambalare
| GTIN | 3389114000036 |
|---|---|
| GTIN ambalaj 1 | 3389114000036 |
| Lățime ambalaj 1 | 0.2 CENTIMETER |
| Cod vamal HS6 (global) | 853650 |
| Înălțime ambalaj 1 | 0.11 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 0.32 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 20 KILOGRAM |
| Volum ambalaj 1 | 0.01 CUBIC_CENTIMETER |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
| Număr de unități în ambalaj 1 | 1 |
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
| Cantitate produs gol ambalaj 1 | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM2ANXBM8R |
| Unitate de măsura | Pce |





