Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, miniatură, fascicul direct, Smax=30 m, receptor, NPN, cablu 2 m
193,00 Lei
159,50 Lei
în stoc
SKU
XUM2ANXBL2R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, miniature, thru beam, Smax=30 m, receiver, NPN, cable 2 m
Principal
| Referință comercială | XUM2ANXBL2R |
|---|---|
| Descriere mediu | Senzori fotoelectrici XU, miniaturali, tip fascicul sburător, Smax=30 m, receptor, NPN, cablu 2 m |
| Garanție | 18 luni |
Complementar
| Adâncime | 20 MILLIMETER |
|---|---|
| Lățime | 10 MILLIMETER |
| Înălțime | 33 MILLIMETER |
| Lungime cablu | 2 METER |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529 |
| Greutate produs | 0.063 KILOGRAM |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Întârziere la pornire | 100 MILLISECOND |
| Întârziere de recuperare | 0.5 MILLISECOND |
| Întârziere de răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Cădere de tensiune maximă | <2 V |
| Rezistență la șocuri | 100 gn (durată = 11 ms) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-27 |
| Densitate ambalaj | 0.001 GRAM_PER_CUBIC_CENTIMETER |
| Consum de curent | 20 mA în gol |
| Umiditate relativă | 35-95 % |
| Rezistență la vibrații | 9 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-500 Hz) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-6 |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Distanță de detecție maximă | 30 m |
| Distanță de detecție nominală [Sn] | 20-20 m necesită transmitator XUM2AKXBL2T |
| Imunitate la lumina ambiantă | 40000 lux lumină soarelui, 10000 lux lumină incandescență |
| Temperatură aer ambiant pentru depozitare max | 70 CELSIUS |
| Temperatură aer ambiant pentru depozitare min | -40 CELSIUS |
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
| Material | Plastic |
| Configurare | Sensibilitate prin potențiometru |
| Tip ieșire | Solid state |
| Nume senzor | XUM |
| Nume serie | Mod unic pentru scop general |
| Material lentilă | PMMA |
| Design senzor | Miniatural |
| Sistem de detecție | Fascicul sburător |
| Interval de detecție | 0...30 m |
| Material carcasă | PBT |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Frecvență de comutare | 1000 Hz |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip senzor electronic | Receptor senzor fotoelectric |
| Tehnică de cablare | 3-fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ sau 1 NC programabil |
Mediu
| Informații [BMEcat] Reach | Adevărat |
|---|---|
| Indicator [BMEcat] RoHS | Adevărat |
| Propunere California | AVERTISMENT: Acest produs poate vă expune la substanțe chimice, inclusiv: Ftalaturi diizononili (DINP), care sunt cunoscute de statul California că provoacă cancer, și ftalaturi di-izodecili (DIDP), care sunt cunoscute de statul California că provoacă malformații congenitale sau alte daune reproductive. Pentru mai multe informații, accesați www.P65Warnings.ca.gov |
| Stare conformitate EU RoHS 2011/65/EU | Conform cu excepție(i) |
Unități de ambalare
| GTIN | 3389114000050 |
|---|---|
| GTIN pachet 1 | 3389114000050 |
| Lățime pachet 1 | 0.2 CENTIMETER |
| Cod vamal HS6 (global) | 853650 |
| Înălțime pachet 1 | 0.11 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 0.32 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 55 KILOGRAM |
| Volum pachet 1 | 0.01 CUBIC_CENTIMETER |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
| Numărul unităților în pachet 1 | 1 |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Cantitate produs gol pachet 1 | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM2ANXBL2R |
| Unitate de măsura | Pce |





