Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, miniaturali, fascicul trecut, Smax=30 m, sistem, NPN, cablu 2 m
325,00 Lei
268,60 Lei
în stoc
SKU
XUM2ANXBL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, miniature, thru beam, Smax=30 m, system, NPN, cable 2 m
Principal
| Referință comercială | XUM2ANXBL2 |
|---|---|
| Descriere medie | Senzori fotoelectrici XU, miniaturi, thru beam, Smax=30 m, sistem, NPN, cablu 2 m |
| Garanție | 18 luni |
Complementar
| Adâncime | 20 MILLIMETER |
|---|---|
| Lățime | 10 MILLIMETER |
| Înălțime | 33 MILLIMETER |
| Lungimea cablului | 2 METER |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529 |
| Greutate produs | 0.119 KILOGRAM |
| Tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Întârziere până la pornire | 100 MILLISECOND |
| Întârziere de recuperare | 0.5 MILLISECOND |
| Întârziere de răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Cădere de tensiune maximă | <2 V |
| Rezistență la șocuri | 100 gn (durată = 11 ms) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-27 |
| Densitate pachet | 0 GRAM_PER_CUBIC_CENTIMETER |
| Consum de curent | 20 mA pentru transmițător, 20 mA pentru receptor |
| Umiditate relativă | 35-95 % |
| Rezistență la vibrații | 9 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-500 Hz) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-6 |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Distanță de detectare maximă | 30 m |
| Distanță de detectare nominală | 20-20 m |
| Imunitate la lumina ambiantă | 40000 lux lumina soarelui, 10000 lux lumina incandescență |
| Temperatura aerului ambiant pentru depozitare max | 70 CELSIUS |
| Temperatura aerului ambiant pentru depozitare min | -40 CELSIUS |
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
| Material | Plastic |
| Configurare | Sensibilitate prin potențiometru |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Denumire senzor | XUM |
| Denumire serie | Mod unic de uz general |
| Material lentilă | PMMA |
| Design senzor | Miniatură |
| Compoziție kit | Transmițător + receptor XUM2AKXBL2T + XUM2ANXBL2R |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Domeniu de detectare | 0...30 m |
| Material carcasă | PBT |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Frecvență de comutare | 1000 Hz |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip senzor electronic | Senzor foto-electric |
| Tehnică cablare | 3-fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NE sau 1 NÎ programabil |
Mediu
| Informații REACH | Adevărat |
|---|---|
| Indicator RoHS | Adevărat |
| Propunere California | AVERTISMENT: Acest produs poate expune pe utilizatori la substanțe chimice inclusiv: Diisononil ftalaț (DINP), cunoscut de Statul California că provoacă cancer, și Di-isodecil ftalaț (DIDP), cunoscut de Statul California că provoacă defecte de naștere sau alte daune reproductive. Pentru mai multe informații accesați www.P65Warnings.ca.gov |
| Status conformitate EU RoHS 2011/65/EU | Conform cu excepție(i) |
Unități de ambalare
| GTIN | 3389110755893 |
|---|---|
| GTIN pachet 1 | 3389110755893 |
| Lățime pachet 1 | 4.724 CENTIMETER |
| Cod tarifu HS6 (global) | 853650 |
| Înălțime pachet 1 | 0.984 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 4.921 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.055 KILOGRAM |
| Volum pachet 1 | 22.875 CUBIC_CENTIMETER |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Cantitate produs brut pachet 1 | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM2ANXBL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





