Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, miniaturali, fascicul continuu, Smax=30 m, transmițător, conector M8
138,00 Lei
114,05 Lei
în stoc
SKU
XUM2AKXBM8T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, miniature, thru beam, Smax=30 m, transmitter, connector M8
Principal
| Referință comercială | XUM2AKXBM8T |
|---|---|
| Descriere medie | Senzori fotoelectrici XU, miniaturali, prin fascicul, Smax=30 m, transmitător, conector M8 |
| Garanție | 18 luni |
Complementar
| Adâncime | 20 MILLIMETER |
|---|---|
| Lățime | 10 MILLIMETER |
| Înălțime | 44 MILLIMETER |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529 |
| Greutate produs | 0.01 KILOGRAM |
| Tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Întârziere prima creștere | 100 MILLISECOND |
| Cădere de tensiune maximă | <2 V |
| Rezistență la șocuri | 100 gn (durată = 11 ms) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-27 |
| Densitate pachet | 0.001 GRAM_PER_CUBIC_CENTIMETER |
| Consum curent | 20 mA fără sarcină |
| Umiditate relativă | 35-95 % |
| Rezistență la vibrații | 9 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-500 Hz) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-6 |
| Conectare electrică | 1 conector M8 mascul, 4 pini |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Distanță de detectare maximă | 30 m |
| Distanță de detectare nominală [Sn] | 20-20 m necesită receptor |
| Imunitate la lumina ambiantă | 40000 lux lumină solară, 10000 lux lumină incandescență |
| Temperatură aer ambiant pentru depozitare max | 70 CELSIUS |
| Temperatură aer ambiant pentru depozitare min | -40 CELSIUS |
| Gamă de produse | Telemecanique Sensors Senzori fotoelectrici XU |
| Material | Plastic |
| Nume senzor | XUM |
| Nume serie | General purpose single mode |
| Material lentilă | PMMA |
| Design senzor | Miniaturali |
| Sistem de detectare | Prin fascicul |
| Interval de detectare | 0...30 m |
| Material carcasă | PBT |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Frecvență de comutare | 1000 Hz |
| Tip senzor electronic | Transmitător senzor fotoelectric |
| Tehnică de cablare | 2-fire |
Mediu
| Informații [BMEcat] Reach | Adevărat |
|---|---|
| Indicator [BMEcat] RoHS | Adevărat |
| Propunere California | AVERTISMENT: Acest produs poate vă expune la substanțe chimice inclusiv: Ftalat de diizononil (DINP), cunoscut de Statul California că provoacă cancer, și Ftalat de di-izodecil (DIDP), cunoscut de Statul California că provoacă defecte de naștere sau alte daune reproductive. Pentru mai multe informații accesați www.P65Warnings.ca.gov |
| Stare de conformitate EU RoHS 2011/65/EU | Conform cu excepție(i) |
Unități de ambalare
| GTIN | 3389114000029 |
|---|---|
| GTIN Pachet 1 | 3389114000029 |
| Lățime pachet 1 | 0.2 CENTIMETER |
| Cod vamă HS6 (global) | 853650 |
| Înălțime pachet 1 | 0.11 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 0.32 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 20 KILOGRAM |
| Volum pachet 1 | 0.01 CUBIC_CENTIMETER |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
| Număr de unități în pachetul 1 | 1 |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Cantitate produs gol pachet 1 | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM2AKXBM8T |
| Unitate de măsura | Pce |





