Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, miniaturali, fascicul transmis, Smax=30 m, emițător, cablu 2 m
132,00 Lei
109,09 Lei
în stoc
SKU
XUM2AKXBL2T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, miniature, thru beam, Smax=30 m, transmitter, cable 2 m
Principal
| Referință comercială | XUM2AKXBL2T |
|---|---|
| Descriere medie | Senzori fotoelectrici XU, miniaturali, fascicul direct, Smax=30 m, transmițător, cablu 2 m |
| Garanție | 18 luni |
Complementar
| Adâncime | 20 MILLIMETER |
|---|---|
| Lățime | 10 MILLIMETER |
| Înălțime | 33 MILLIMETER |
| Lungimea cablului | 2 METER |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529 |
| Greutate produs | 0.063 KILOGRAM |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Întârziere primă creștere | 100 MILLISECOND |
| Cădere de tensiune maximă | <2 V |
| Rezistență la șocuri | 100 gn (durată = 11 ms) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-27 |
| Densitate ambalaj | 0.001 GRAM_PER_CUBIC_CENTIMETER |
| Consum de curent | 20 mA fără sarcină |
| Umiditate relativă | 35-95 % |
| Rezistență la vibrații | 9 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-500 Hz) pentru fiecare axă conform IEC 60068-2-6 |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Distanță de detecție maximă | 30 m |
| Distanță de detecție nominală [Sn] | 20-20 m necesită receptor |
| Imunitate la lumina ambiantă | 40000 lux lumină solară, 10000 lux lumină incandescență |
| Temperatură ambiantă pentru stocare max | 70 CELSIUS |
| Temperatură ambiantă pentru stocare min | -40 CELSIUS |
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
| Material | Plastic |
| Denumire senzor | XUM |
| Denumire serie | Scop general mod unic |
| Material lentilă | PMMA |
| Design senzor | Miniaturalat |
| Sistem de detecție | Fascicul direct |
| Interval de detecție | 0...30 m |
| Material carcasă | PBT |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Frecvență de comutare | 1000 Hz |
| Tip senzor electronic | Transmițător senzor fotoelectric |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
Mediu
| Informații [BMEcat] Reach | Adevărat |
|---|---|
| Indicator [BMEcat] RoHS | Adevărat |
| Propunere California | AVERTISMENT: Acest produs poate vă expune la substanțe chimice, inclusiv: Ftalat de diisononil (DINP), cunoscut în statul California ca provocând cancer, și ftalat de di-isodecil (DIDP), cunoscut în statul California ca provocând defecte de naștere sau alte daune reproductive. Pentru mai multe informații, accesați www.P65Warnings.ca.gov |
| Status de conformitate EU RoHS 2011/65/EU | Conform cu excepție/excepții |
Unități de ambalare
| GTIN | 3389114000012 |
|---|---|
| GTIN Pachet 1 | 3389114000012 |
| Lățime pachet 1 | 0.32 CENTIMETER |
| Cod vamal HS6 (global) | 853650 |
| Înălțime pachet 1 | 0.11 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 0.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 55 KILOGRAM |
| Volum pachet 1 | 0.01 CUBIC_CENTIMETER |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Cantitate produs gol pachet 1 | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM2AKXBL2T |
| Unitate de măsura | Pce |





