Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
Senzori fotoelectrici TELEMECANIQUE SENSORS - XU, senzor fotoelectric laser, XUK, reflex, Sn 70 m, 2Q 1Qa 3IN, aplicație de ridicare
2.715,00 Lei
2.243,80 Lei
în stoc
SKU
XUK9TAH2MM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, photo electric laser sensor, XUK, reflex, Sn 70 m, 2Q 1Qa 3IN, hoisting app
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație ridicare |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Analogic + discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de conectare | 8 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Domeniu ieșire analogică | - |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conectare electrică | 1 conector mamă M12, 8 pini |
| Aplicație specifică produs | Măsurare distanță pe reflector |
| Emisie | Laser roșu reflex polarizat clasa 1 conform IEC 60825-1 |
Complementar
| Material carcasă | ABS/PC |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state analogic |
| Ieșire suplimentară | Cu ieșire de alarmă |
| LED stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire, 1 LED (verde/galben) pentru stare alimentare/ieșire |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Cădere de tensiune maximă | <2 V (stare închisă) |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere prima ridicare | 300 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 10 MILLISECOND |
| Setare | Folosind buton teach sau predare la distanță |
| Întârziere recuperare | 10 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 10 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.058 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 28 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.641 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK9TAH2MM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





