Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, senzor fotoelectric laser, XUK, suprimare de fundal, Sn 0,8 m -10...30 VDC M12
1.766,00 Lei
1.459,50 Lei
în stoc
SKU
XUK8LAPPNM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, photo electric laser sensor, XUK, background suppression, Sn 0,8 m -10...30 VDC M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Application assembly Application material handling |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Difuz cu supresie de fundal |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-fire |
| Tip ieșire discret | PNP |
| Funcție ieșire discret | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector M12 cu 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu este cazul |
| Emisie | Laser roșu difuz cu supresie de fundal clasa 1 |
Complementar
| Material carcasă | ABS/PC |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| LED de stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire, 1 LED (verde/galben) pentru alimentare activată/stare ieșire |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC cu protecție la inversiunea polarității |
| Cădere de tensiune maximă | <2 V |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere la pornire | 300 MILLISECOND |
| Întârziere de răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Configurare | Utilizând buton teach sau teach de la distanță |
| Întârziere de recuperare | 0.5 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 2.8 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 6 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.052 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S01 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 28 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 1.708 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK8LAPPNM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





