Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XUK8, BGS, Lumină albastră, Sn 1200mm, PNP, Conector M12
1.081,00 Lei
893,39 Lei
în stoc
SKU
XUK8ABPXM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUK8, BGS, Blue light, Sn 1200mm, PNP, Connector M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Application packaging |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUK |
| Design senzor | Miniatur |
| Sistem de detecție | Difuz cu supresie de fundal |
| Interval de detectare | 3…1200 mm |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| [Sn] distanță de detectare nominală | 1200-1200 mm difuz cu supresie de fundal |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Supresie de fundal lumină albastră |
| Emisie | Lumină albastră difuz cu supresie de fundal |
Complementar
| Material carcasă | ABS/PC |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED stare | 1 LED (verde) pentru alimentare ON, 1 LED (portocaliu) pentru stare ieșire |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire inițială | 300 MILLISECUND |
| Întârziere răspuns | 830 MICROSECUND |
| Întârziere recuperare | 300 MILLISECUND |
| Reglare | Sensibilitate prin potențiometru |
| Limite tensiune alimentare | 10-30 V DC |
| Temperatură aer ambiant pentru funcționare | -20-60 °C |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050-9 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.054 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 30 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.855 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Număr unități în pachet 3 | 30 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 1.855 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK8ABPXM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





