Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU, senzor fotoelectric laser, XUK, difuz energetic, Sn 1,2 m, 10...30 VDC, M12
1.325,00 Lei
1.095,04 Lei
în stoc
SKU
XUK5LAPSMM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, photo electric laser sensor, XUK, diffuse energetic, Sn 1,2 m, 10...30 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Application assembly Application material handling |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Diffuse |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discrete |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnica de cablare | 4-wire |
| Tip ieșire discrete | PNP |
| Funcție ieșire discrete | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu este cazul |
| Emisie | Red laser diffuse class 1 |
Complementar
| Material carcasă | ABS/PC |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| Tip ieșire | Solid state |
| Material izolație sârmă | PVC |
| LED indicator stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire, 1 LED (verde/galben) pentru alimentare pornit/stare ieșire |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutare | 250 Hz |
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire inițială | 300 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.8 MILLISECOND |
| Configurare | Folosind buton teach sau teach pe distanță |
| Întârziere recuperare | 0.8 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Certificări produs | CE cULus Ecolab |
| Rezistență la șocuri | 10 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9.4 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.048 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr de unități în pachet 2 | 28 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.572 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK5LAPSMM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





