Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, difuzi, Sn 1 m, 12...24 VDC, M12
324,00 Lei
267,77 Lei
în stoc
SKU
XUK5APBNM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, diffuse, Sn 1 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Scop general cu mod unic |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Distanță de detecție | > 0.3...1 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 3 conductori |
| [Sn] distanță nominală de detecție | 1-1 m difuz |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu difuz |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| LED indicator stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V CC |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență comutare | 250 Hz |
| Cădere tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
| Temperatură aer ambient pentru operare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă în conformitate cu IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.058 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 44 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.007 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.058 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK5APBNM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





