Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, difuzi, Sn 1 m, 12...24 VDC, cablu 2 m
386,00 Lei
319,01 Lei
în stoc
SKU
XUK5APBNL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, diffuse, Sn 1 m, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | General purpose single mode |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Diffuse |
| Interval de detecție | > 0.3...1 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal ieșire | Discrete |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-wire |
| [Sn] distanță de detecție nominală | 1-1 m diffuse |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu este cazul |
| Emisie | Infrared diffuse |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| LED stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V DC |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență comutare | 250 Hz |
| Cădere tensiune maximă | <1.5 V (stare închis) |
| Consum curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
| Temperatură aer ambiant pentru funcționare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 dublu izolament conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.163 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.041 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 13.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.163 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK5APBNL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





