Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU, senzor fotoelectric laser, XUK, transmitator prin fascicul, Sn 30 m -10...30 VDC, M12
1.180,00 Lei
975,21 Lei
în stoc
SKU
XUK2LAKSMM12T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, photo electric laser sensor, XUK, thru beam transmitter, Sn 30 m -10...30 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Application assembly Application material handling |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-wire |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Red laser thru beam class 1 |
Complementar
| Material carcasă | ABS/PC |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare |
| Intrare suplimentară | Test |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție împotriva polarității inverse |
| Cădere de tensiune maximă | <2.4 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Certificări produs | CE cULus Ecolab |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60947-5-2 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.049 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 28 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.597 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK2LAKSMM12T |
| Unitate de măsura | Pce |





