Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, emițător, 24...240VAC/DC, cablu 2 m
255,00 Lei
210,74 Lei
în stoc
SKU
XUK2ARCNL2T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, emitter, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Scop general, mod unic |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric transmițător |
| Denumirea senzorului | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Material | Plastic |
| Tip circuit de alimentare | CA/CC |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produsului | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu prin fascicul |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare activă |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...240 V CA/CC |
| Capacitate de comutare în mA | 3 A (cos φ = 1 pentru 0,5 milioni de cicluri la 1 ciclu de funcționare pe secundă la 250 V) |
| Frecvență de comutare | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere prima ridicare | 60 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 25 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 25 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.162 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.1405 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 13.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.162 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK2ARCNL2T |
| Unitate de măsura | Pce |





