Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
Senzori fotoelectrici TELEMECANIQUE SENSORS XU, XUK, receptor de fascicul continuu, Sn 14 m, 10...30 VDC, M12
303,00 Lei
250,41 Lei
în stoc
SKU
XUK2APSMM12R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, thru beam receiver, Sn 14 m, 10...30 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Scop general, mod unic |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Distanță de detecție | > 5...15 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-wire |
| [Sn] distanță nominală de detecție | 12-12 m thru beam necesită transmițător XUK2AKEMM12T |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M12, 4 pini |
| Emisie | Red thru beam |
Complementar
| Material carcasă | ABS/PC |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare activă, 1 LED (galben) pentru stare ieșire, 1 LED (roșu) pentru asistență aliniere |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire inițială | 300 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.9 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.9 MILLISECOND |
| Configurare | Folosind buton teach sau teach la distanță |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Temperatură aer ambiant pentru funcționare | -20-60 °C, -20-50 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60947-5-2 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.049 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 28 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.597 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK2APSMM12R |
| Unitate de măsura | Pce |





