Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, receptor, Sn 30 m, 12...24 VDC, M12
306,00 Lei
252,89 Lei
în stoc
SKU
XUK2APANM12R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, receiver, Sn 30 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzor fotoelectric XU |
|---|---|
| Nume serie | Monodirectional de uz general |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric receptor |
| Nume senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Rază de detecție | > 15...30 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-fir |
| Distanță de detecție nominală [Sn] | 30-30 m thru beam necesită transmitator XUK2AKSNM12T |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu thru beam |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| LED indicator stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Capacitate comutație în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență comutație | 250 Hz |
| Cădere tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Reglare | Fără ajustare sensibilitate |
| Limite tensiune alimentare | 10-36 V DC |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4,2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9,7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6,7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,059 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 44 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3,007 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4,2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9,7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6,7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,058 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK2APANM12R |
| Unitate de măsura | Pce |





