Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, receptor, Sn 30 m, 12...24 VDC, cablu 2 m
293,00 Lei
242,15 Lei
în stoc
SKU
XUK2APANL2R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, receiver, Sn 30 m, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzor fotoelectric XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Scop general cu singur mod |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric receptor |
| Denumire senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Domeniu de detecție | > 15...30 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-fire |
| Distanță de detecție nominală [Sn] | 30-30 m thru beam necesită un emițător XUK2AKSNL2T |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu este aplicabil |
| Emisie | Infraroșu thru beam |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Ieșire adițională | Fără |
| LED de stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutare | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Reglare | Fără ajustare sensibilitate |
| Limite tensiune alimentare | 10-36 V DC |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.156 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.129 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 13.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.167 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK2APANL2R |
| Unitate de măsura | Pce |





