Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, emițător, 12...24 VDC, M12
206,00 Lei
170,25 Lei
în stoc
SKU
XUK2AKSNM12T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, emitter, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | General purpose single mode |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric transmitter |
| Denumire senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Material | Plastic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-wire |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infrared thru beam |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare pornit |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Capacitate de comutație în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutație | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închis) |
| Consum de curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare de sensibilitate |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolare dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.058 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 44 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.007 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.058 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK2AKSNM12T |
| Unitate de măsura | Pce |





