Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, transmițător prin fascicul, Sn 14 m, 10...30 VDC, M12
315,00 Lei
260,33 Lei
în stoc
SKU
XUK2AKEMM12T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, thru beam transmitter, Sn 14 m, 10...30 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Mod singular de uz general |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Rază de detecție | > 5...15 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-wire |
| [Sn] distanță nominală de detecție | 12-12 m thru beam necesită receptor XUK2APSMM12R |
| Conexiune electrică | 1 conector de tip plug M12, 4 pini |
| Emisie | Red thru beam |
Complementar
| Material carcasă | ABS/PC |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC |
| Consum de curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Temperatura aerului ambiant pentru funcționare | -20-60 °C, -20-50 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60947-5-2 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 3 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 6 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 9 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.049 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S01 |
| Numărul de unități în ambalaj 2 | 28 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 1.597 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK2AKEMM12T |
| Unitate de măsura | Pce |





