Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, reflex, Sn 7 m, 12...24 VDC, M12
337,00 Lei
278,51 Lei
în stoc
SKU
XUK1APANM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, reflex, Sn 7 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumire serie | Scop general, modul unic |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUK |
| Proiectare senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Reflex |
| Distanță de detecție | > 5...15 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Distanță de detecție nominală [Sn] | 7-7 m reflex necesită reflector XUZC50 |
| Tip ieșire discret | PNP |
| Funcție ieșire discret | 1 NO |
| Conectare electrică | 1 conector mamă M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu reflex |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Cu stare solidă |
| LED de stare | 1 LED (galben) pentru starea ieșirii |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Frecvență de comutare | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere de răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere de recuperare | 2 MILLISECOND |
| Setare | Fără ajustare sensibilitate |
| Temperatură aerului ambiant pentru funcționare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.059 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 44 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.1725 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Numărul de unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6.7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.059 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK1APANM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





