Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, multi, Sn 0...30 m, 24...240VAC/DC, cablu 5 m
605,00 Lei
500,00 Lei
în stoc
SKU
XUK0ARCTL5
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, multi, Sn 0...30 m, 24...240VAC/DC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | General purpose multimode |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Multimode |
| Material | Plastic |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit alimentare | AC/DC |
| Tehnică cablare | 5-wire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ sau 1 NO programabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu difuz, infraroșu difuz cu suprimare fundal, infraroșu în fascicul continuu, reflex polarizat roșu |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Releu |
| Ieșire suplimentară | Fără, <= 50 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 24...240 V AC, 24...240 V DC |
| LED indicator stare | 1 LED (verde) pentru alimentare, 1 LED (roșu) pentru instabilitate, 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| Capacitate comutare în mA | 3 A (cos φ = 1 pentru 0,5 milioni de cicluri la 1 ciclu operațional pe secundă la 250 V) |
| Frecvență comutare | 20 Hz |
| Cădere tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum putere maxim în W | - |
| Întârziere prima conectare | 300 MILLISECOND |
| Interval întârziere timp | 0...10 s monostabil, întârziere la conectare sau deconectare (programabilă) |
| Răspuns întârziere | 25 MILLISECOND |
| Recuperare întârziere | 25 MILLISECOND |
| Configurare | Autoinstruire |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 18.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.305 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 20 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 6.6325 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.308 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK0ARCTL5 |
| Unitate de măsura | Pce |





