Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, emițător, 12...24 VDC, cablu 5 m
268,00 Lei
221,49 Lei
în stoc
SKU
XUK0AKSAL5T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, emitter, 12...24 VDC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | General purpose multimode |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric transmitter |
| Denumirea senzorului | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Material | Plastic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3-wire |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produsului | Nu se aplică |
| Emisie | - |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Capacitate de comutație în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| LED indicator de stare | - |
| Frecvență de comutație | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | 20 mA |
| Întârziere inițială | 300 MILLISECOND |
| Întârziere de răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere de recuperare | 2 MILLISECOND |
| Reglaj | Fără ajustare a sensibilității |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolaţie dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 14 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.3 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul de unități în pachetul 2 | 20 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.86 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Numărul de unități în pachetul 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 14 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.3 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK0AKSAL5T |
| Unitate de măsura | Pce |





