Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XUK0AKSAL10 - Senzori fotoelectrici XU, XUK, multi, Sn 0...30 m, 12...24 VDC, cablu 10 m
558,00 Lei
461,16 Lei
în stoc
SKU
XUK0AKSAL10
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, multi, Sn 0...30 m, 12...24 VDC, cable 10 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Multimod de uz general |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Multimod |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu difuz, infraroșu difuz cu supresie de fundal, infraroșu în transmisie, reflexie polarizată roșie |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Ieșire suplimentară | Cu ieșire de alarmă, <= 50 mA cu protecție la supracurent și scurtcircuit |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare, 1 LED (roșu) pentru instabilitate, 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la supracurent și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutare | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închis) |
| Consum de curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială creștere | 200 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Configurare | Autoinstruire |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 14 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,529 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 12 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 6,863 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | BAG |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 7 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 14 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,529 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK0AKSAL10 |
| Unitate de măsura | Pce |





