Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUBT, polarizați, 90°, Sn 1.4 m, 12...24 VDC, M12
1.047,00 Lei
865,29 Lei
în stoc
SKU
XUBTSPSWM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUBT, polarised, 90°, Sn 1.4 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire senzor | XUBT |
| Denumire serie | Application packaging |
| Aplicație specifică produs | Detecția obiectelor transparente |
| Material carcasă | Oțel inoxidabil : 304 CU |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M12, 4 pini |
| Material | Metalic |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Sistem de detecție | Reflex |
| Emisie | Reflex roșu polarizat coaxial |
| Compoziție kit | Reflector XUZC50HP senzor |
| Funcție ieșire discretă | 1 NA sau 1 NÎ programabil |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Întârziere răspuns | 500 MILLISECOND |
Complementar
| Consum curent | 45 mA fără sarcină |
|---|---|
| LED stare | - |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Capacitate comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Diametru spot | 37 mm |
| Domeniu detectare | > 0.3...1 m |
| Cădere tensiune | <1.5 V (stare închisă) |
| Întârziere primă urcare | 200 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 500 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 (izolație dublă), IP67 conform IEC 60529 (izolație dublă), IP69K conform DIN 40050 (izolație dublă) |
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 6.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.049 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 6.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 4.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.049 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUBTSPSWM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





