Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUBT, polarizați, Sn 1.4 m, 12...24 VDC, M12
1.052,00 Lei
869,42 Lei
în stoc
SKU
XUBTSNSNM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUBT, polarised, Sn 1.4 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumire senzor | XUBT |
| Denumire serie | Ambalare aplicație |
| Aplicație specifică produs | Detectare obiect transparent |
| Material carcasă | Oțel inoxidabil : 304 CU |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M12, 4 pini |
| Material | Metalic |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Sistem detecție | Reflex |
| Emisie | Reflex roșu polarizat coaxial |
| Compoziție kit | Reflector XUZC50HP senzor |
| Funcție ieșire discretă | 1 NA sau 1 NÎ programabil |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V CC cu protecție la inversare polaritate |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit alimentare | CC |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Răspuns întârziere | 500 MILLISECOND |
Complementar
| Consum curent | 45 mA fără sarcină |
|---|---|
| LED indicator stare | - |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Capacitate comutare în mA | 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Diametru spot | 37 mm |
| Domeniu detecție | > 1...5 m |
| Cădere tensiune | <1.5 V (stare închisă) |
| Întârziere inițială sus | 200 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 500 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 (izolare dublă), IP67 conform IEC 60529 (izolare dublă), IP69K conform DIN 40050 (izolare dublă) |
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 6.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 4.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.046 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 6.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 4.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.046 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUBTSNSNM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





