Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, material transparent, Sn 0...0.8 mm, ÎD sau NÎ, M12
467,00 Lei
385,95 Lei
în stoc
SKU
XUBT1PSNM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, transparent material, Sn 0...0.8 mm, NO or NC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire senzor | XUBT1 |
| Denumire serie | Ambalare aplicație |
| Aplicație specifică produs | Detecția obiectelor transparente |
| Material carcasă | PBT |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M12, 4 pini |
| Material | Plastic |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Sistem de detecție | Reflex |
| Emisie | Reflex roșu cu lentilă duală |
| Compoziție kit | Reflector XUZC50 senzor |
| Funcție ieșire discretă | 1 NA sau 1 NÎ programabil |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Răspuns întârziere | 2000 MILLISECOND |
Complementar
| Consum curent | 30 mA fără sarcină |
|---|---|
| LED de stare | - |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Diametru spot | 37 mm |
| Rază de detecție | > 0.3...1 m |
| Cădere de tensiune | <1.5 V (stare închisă) |
| Întârziere inițială | 2000 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2000 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 (izolare duală), IP67 conform IEC 60529 (izolare duală) |
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.046 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.572 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.046 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUBT1PSNM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





