Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUB, receptor, laser, Sn 100 m, 12...24 VDC, M12
1.112,00 Lei
919,01 Lei
în stoc
SKU
XUBLBPCNM12R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUB, receiver, laser, Sn 100 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație manipulare materiale |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric receptor |
| Nume senzor | XUB |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Fascicul transmis |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Laser roșu fascicul transmis clasa 1 670 nm în conformitate cu IEC 60825-1 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| LED indicator stare | 1 LED (verde) pentru alimentare activă, 1 LED (galben) pentru stare ieșire, 1 LED (roșu) pentru stabilitate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | 25 mA fără sarcină |
| Cădere tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Întârziere pornire inițială | 80 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.4 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.4 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP67 izolație dublă în conformitate cu IEC 60529 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Înălțime pachet 1 | 3.6 CENTIMETER |
|---|---|
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.068 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 15 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Greutate pachet 2 | 1.201 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUBLBPCNM12R |
| Unitate de măsura | Pce |





