Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUB, emițător, laser, 12...24 VDC, M12
1.182,00 Lei
976,86 Lei
în stoc
SKU
XUBLBKCNM12T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUB, emitter, laser, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Application material handling |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric transmițător |
| Nume senzor | XUB |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Material | Metalic |
| Tehnică de cablare | 3-wire |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Red laser thru beam class 1 670 nm conforming to IEC 60825-1 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție contra polarității inverse |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare pornit |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | 25 mA fără sarcină |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Întârziere pornire inițială | 80 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.4 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.4 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitude = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP67 double insulation conforming to IEC 60529 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (duration = 11 ms) conforming to IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Înălțime pachet 1 | 3.6 CENTIMETER |
|---|---|
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.06 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 15 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Greutate pachet 2 | 1.117 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUBLBKCNM12T |
| Unitate de măsura | Pce |





