Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
Senzori fotoelectrici TELEMECANIQUE SENSORS - XU, XUB, emițător, laser, 12...24 VDC, cablu 2 m
1.085,00 Lei
896,69 Lei
în stoc
SKU
XUBLBKCNL2T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUB, emitter, laser, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație manipulare materiale |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric emițător |
| Denumirea senzorului | XUB |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Material | Metalic |
| Tehnică de cablare | 3-fire |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu este aplicabil |
| Emisie | Laser roșu thru beam clasa 1 670 nm în conformitate cu IEC 60825-1 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| LED indicator de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare pornit |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | 25 mA fără sarcină |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Întârziere prima ridicare | 80 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.4 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.4 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP67 izolație dublă în conformitate cu IEC 60529 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Înălțime pachet 1 | 3.6 CENTIMETER |
|---|---|
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.111 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Numărul de unități în pachetul 2 | 15 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Numărul de unități în pachetul 1 | 1 |
| Greutate pachet 2 | 1.89 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUBLBKCNL2T |
| Unitate de măsura | Pce |





