Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XUBLAPCNM12R - Senzori fotoelectrici XU, XUB, receptor, laser, Sn 100 m, 12...24 VDC, M12
1.060,00 Lei
876,03 Lei
în stoc
SKU
XUBLAPCNM12R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUB, receiver, laser, Sn 100 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație manipulare materiale |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric receptor |
| Denumire senzor | XUB |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detectare | Thru beam |
| Material | Plastic |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tehnică cablare | 3-fire |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NA sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Laser roșu thru beam clasa 1 670 nm conform IEC 60825-1 |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| LED indicator stare | 1 LED (verde) pentru alimentare ON, 1 LED (galben) pentru stare ieșire, 1 LED (roșu) pentru stabilitate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | 25 mA fără sarcină |
| Cădere tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Întârziere pornire | 80 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,4 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0,4 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP67 izolație dublă conform IEC 60529 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Înălțime pachet 1 | 3,6 CENTIMETER |
|---|---|
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,044 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 15 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Greutate pachet 2 | 0,838 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUBLAPCNM12R |
| Unitate de măsura | Pce |





