Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUB, emițător, laser, 12...24 VDC, M12
1.046,00 Lei
864,46 Lei
în stoc
SKU
XUBLAKCNM12T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUB, emitter, laser, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație manipulare materiale |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric emiţător |
| Nume senzor | XUB |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Fascicul prin trecere |
| Material | Plastic |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Conexiune electrică | 1 conector masculin M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Laser roșu fascicul prin trecere clasa 1 670 nm în conformitate cu IEC 60825-1 |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție împotriva inversării polarității |
| LED stare | 1 LED (verde) pentru alimentare conectată |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | 25 mA fără sarcină |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Întârziere inițială sus | 80 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,4 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0,4 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP67 izolație dublă în conformitate cu IEC 60529 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Înălțime pachet 1 | 3,4 CENTIMETER |
|---|---|
| Lățime pachet 1 | 7,4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 12,8 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,041 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 35 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Greutate pachet 2 | 1,796 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUBLAKCNM12T |
| Unitate de măsura | Pce |





