Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUA, difuzi, Sn 0.05 m, 12...24 VDC, M8
879,00 Lei
726,45 Lei
în stoc
SKU
XUAJ0515S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUA, diffuse, Sn 0.05 m, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzor fotoelectric XU |
|---|---|
| Nume serie | Ansamblu aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor foto-electric |
| Nume senzor | XUA |
| Design senzor | Cilindric M8 |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Interval de detecție | > 0...0.3 m |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| [Sn] distanță de detecție nominală | 0.05 m difuz |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M8, 3 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Recepție infraroșu difuză |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Material lentilă | PC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| Compoziție cablu | 3 x 0.14 mm² |
| LED indicator stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere tensiune maximă | <1 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 20 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.5 MILLISECOND |
| Configurare | Fără reglaj sensibilitate |
| Limite tensiune alimentare | 10-30 V DC |
| Temperatură aer ambient pentru funcționare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 4.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 11 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.03 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 28 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.065 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUAJ0515S |
| Unitate de măsura | Pce |





