Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUA, difuzi, Sn 0.05 m, 12...24 VDC, cablu 2 m
814,00 Lei
672,73 Lei
în stoc
SKU
XUAJ0515
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUA, diffuse, Sn 0.05 m, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Ansamblu de aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUA |
| Designul senzorului | Cilindric M8 |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Rază de detecție | > 0...0,3 m |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| [Sn] distanță nominală de detecție | 0,05 m difuz |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NA |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu difuz |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Material lentilă | PC |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| Compoziție cablu | 3 x 0,14 mm² |
| LED indicator stare | 1 LED (galben) pentru starea ieșirii |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V CC cu protecție la inversare polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere tensiune maximă | <1 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 25 mA fără sarcină |
| Întârziere prima pornire | 20 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,5 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0,5 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V CC |
| Temperatura ambiantă pentru funcționare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 14 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,093 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 10 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0,93 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Număr unități în pachet 3 | 30 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 30 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 2,94 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUAJ0515 |
| Unitate de măsura | Pce |





