Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUA, difuzi, Sn 0.05 m, 12...24 VDC, M8
880,00 Lei
727,27 Lei
în stoc
SKU
XUAH0525S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUA, diffuse, Sn 0.05 m, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Application assembly |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUA |
| Design senzor | Cilindric M8 |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Rază de detecție | > 0...0.3 m |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de conectare | 3 fire |
| [Sn] distanță nominală de detecție | 0.05 m difuz |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Conectare electrică | 1 conector mamă M8, 3 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu este aplicabil |
| Emisie | Infraroșu difuz |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichel placat |
|---|---|
| Material lentilă | PC |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| Compoziție cablu | 3 x 0.14 mm² |
| LED indicator stare | 1 LED (galben) pentru starea ieșirii |
| [Us] tensiune de alimentare nominal | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune maximă | <1 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 20 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.5 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
| Limite tensiune alimentare | 10-30 V DC |
| Temperatură aer ambiant pentru operare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 4 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 4.5 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 11 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.03 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S01 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 10 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 0.46 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUAH0525S |
| Unitate de măsura | Pce |





