Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUA, difuzi, Sn 0,05 m, 12...24 VDC, M8
854,00 Lei
705,79 Lei
în stoc
SKU
XUAH0515S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUA, diffuse, Sn 0.05 m, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Ansamblu de aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUA |
| Design senzor | Cilindric M8 |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Rază de detecție | > 0...0.3 m |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| [Sn] distanță de detecție nominală | 0.05 m difuz |
| Tip ieșire discret | PNP |
| Funcție ieșire discret | 1 NO |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M8, 3 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu este cazul |
| Emisie | Recepție infraroșu difuz |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichel placat |
|---|---|
| Material lentilă | PC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| Compoziție cablu | 3 x 0.14 mm² |
| LED de stare | 1 LED (galben) pentru starea ieșirii |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Cădere de tensiune maximă | <1 V (stare închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere prima creștere | 20 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.5 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare de sensibilitate |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Temperatură aer ambiant pentru operare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6.8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.028 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachetul 2 | 24 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.872 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachetul 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 11 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 3.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 4.7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.03 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUAH0515S |
| Unitate de măsura | Pce |





