Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUA, difuzi, Sn 0.05 m, 12...24 VDC, cablu 2 m
804,00 Lei
664,46 Lei
în stoc
SKU
XUAH0515
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUA, diffuse, Sn 0.05 m, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Application assembly |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUA |
| Design senzor | Cilindric M8 |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Rază de detecție | > 0...0.3 m |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-fire |
| [Sn] distanță de detecție nominală | 0.05 m difuz |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Difuz infraroșu |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Material lentilă | PC |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| Compoziție cablu | 3 x 0.14 mm² |
| LED indicator stare | 1 LED (galben) pentru starea ieșirii |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune maximă | <1 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 25 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 20 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.5 MILLISECOND |
| Setare | Fără ajustare sensibilitate |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Temperatură aer ambiant pentru funcționare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 11 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.05 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 24 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.39 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 11 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 3.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.05 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUAH0515 |
| Unitate de măsura | Pce |





