Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XU9, polarizați, 90°, Sn 2 m, 12...24 VDC, M12
808,00 Lei
667,77 Lei
în stoc
SKU
XU9N18NP341WD
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, 90°, Sn 2 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație alimente și băuturi |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XU9 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de conectare | 3 fire |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Reflex polarizat roșu |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil : 304 CU |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| Compoziție cablu | 4 x 0,34 mm² |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare pornită, 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție la inversare de polaritate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 1 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 1 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
| Compoziție set | Reflector XUZC50 senzor |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 în conformitate cu IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8,2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 7,2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,091 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 4,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 7,2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 8,2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0,091 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XU9N18NP341WD |
| Unitate de măsura | Pce |





